Położne Środowiskowo-Rodzinne Września

czwartek, września 21, 2017

  • LOGO1.jpg
  • LOGO3.jpg
  • LOGO5.jpg
  • LOGO7.jpg
  • LOGO8.jpg

TERMINY

Orientacyjne daty rozpoczęcia kolejnych cykli spotkań w Szkole Rodziców:


02.08.2017 - 20.09.2017

27.09.2017 - 22.11.2017

29.11.2017 - 17.01.2018

24.01.2018 - 14.03.2018

21.03.2018 - 09.05.2018

16.05.2018 - 04.07.2018

ZAPRASZAMY!!!




Sondy

Czy korzystałaś już z zajęć szkoły rodzenia?

DSCF1314.JPG.jpg
Statystyki odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:135
mod_vvisit_counterW tym tygodniu:309
mod_vvisit_counterW tym miesiącu:1243
mod_vvisit_counterRazem:104141

We have: 67 guests online
Twój IP:: 54.156.58.187
SZKOŁA RODZENIA 05.04.2017-31.05.2017
SZKOŁA RODZENIA 8.02.2017-29.03.2017
SZKOŁA RODZENIA 14.12.2016-1.02.2017
SZKOŁA RODZENIA 19.10.2016-07.12.2016
SZKOŁA RODZENIA 24.08.2016-12.10.2016
SZKOŁA RODZENIA 29.06,2016-17.08.2016
SZKOŁA RODZENIA 04.05.2016-22.06.2016
SZKOŁA RODZENIA 02.03.2016-27.04.2016
SZKOŁA RODZENIA 16.12.2015 - 24.02.2016
TYDZIEŃ GODNEGO PORODU 9.03.2016/11.03.2016
SZKOŁA RODZENIA14.10.2015-9.12.2015
SZKOŁA RODZENIA 19.08.2015-7.10.2015
SZKOŁA RODZENIA 24.06.2015-12.08.2015
SZKOŁA RODZENIA 29.04.2015-17.06.2015
SZKOŁA RODZENIA 4.03.2015-22.04.2015
SZKOŁA RODZENIA 7.01.2015-25.02.2015
SZKOŁA RODZENIA 29.10.2014-10.12.2014
SZKOŁA RODZENIA 03.09.2014-22.10.2014
SZKOŁA RODZENIA 09.07.2014-22.08.2014
SZKOLA RODZENIA 14.05.2014-02.07.2014
SZKOŁA RODZENIA 19.03.2014-07.05.2014
SZKOŁA RODZENIA 22.01.2014-12.03.2014
SZKOŁA RODZENIA 13.11.2013-15.01.2014
SZKOŁA RODZENIA 18.09.2013-06.11.2013
SZKOŁA RODZENIA 24.07.2013-11.09.2013
SZKOŁA RODZENIA 29.05.2013-17.07.2013
SZKOŁA RODZENIA 27.03.2013-22.05.2013
SZKOŁA RODZENIA 10-2012
SZKOŁA RODZENIA 05-2012
  • Random images
     
    Uploaded poniedziałek, 16 lutego 2015
    Uploaded niedziela, 03 kwietnia 2016
    Uploaded niedziela, 07 maja 2017
     
  • Latest images
     
    Uploaded poniedziałek, 19 czerwca 2017
    Uploaded poniedziałek, 19 czerwca 2017
    Uploaded poniedziałek, 19 czerwca 2017