Położne Środowiskowo-Rodzinne Września

wtorek, grudnia 11, 2018

  • LOGO1.jpg
  • LOGO3.jpg
  • LOGO5.jpg
  • LOGO7.jpg
  • LOGO8.jpg

TERMINY

Orientacyjne daty rozpoczęcia kolejnych cykli spotkań w Szkole Rodziców:

 

18.07.2018 - 12.09.2018

19.09.2018 - 07.11.2018

14.11.2018 - 16.01.2019

23.01.2019 - 13.03.2019

ZAPRASZAMY!!!




Sondy

Czy korzystałaś już z zajęć szkoły rodzenia?

P1080236.JPG.jpg
Statystyki odwiedzin:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:70
mod_vvisit_counterW tym tygodniu:157
mod_vvisit_counterW tym miesiącu:1523
mod_vvisit_counterRazem:145973

We have: 8 guests online
Twój IP:: 35.175.182.106
SZKOŁA RODZENIA 19.09.2018-7.11.2018
SZKOŁA RODZENIA 18.07.2018-12.09.2018
SZKOŁA RODZENIA 21.03.2018-16.05.2018
SZKOŁA RODZENIA 23.05.2018-11.07.2018
SZKOŁA RODZENIA 24.01.2018-14.03.2018
SZKOŁA RODZENIA 29.11.2017-17.01.2018
SZKOŁA RODZENIA 27.09.2017-22.11.2017
SZKOŁA RODZENIA 2.08.2017-20.09.2017
SZKOŁA RODZENIA 7.06.2017-26.07.2017
SZKOŁA RODZENIA 05.04.2017-31.05.2017
SZKOŁA RODZENIA 8.02.2017-29.03.2017
SZKOŁA RODZENIA 14.12.2016-1.02.2017
SZKOŁA RODZENIA 19.10.2016-07.12.2016
SZKOŁA RODZENIA 24.08.2016-12.10.2016
SZKOŁA RODZENIA 29.06,2016-17.08.2016
SZKOŁA RODZENIA 04.05.2016-22.06.2016
SZKOŁA RODZENIA 02.03.2016-27.04.2016
SZKOŁA RODZENIA 16.12.2015 - 24.02.2016
TYDZIEŃ GODNEGO PORODU 9.03.2016/11.03.2016
SZKOŁA RODZENIA14.10.2015-9.12.2015
SZKOŁA RODZENIA 19.08.2015-7.10.2015
SZKOŁA RODZENIA 24.06.2015-12.08.2015
SZKOŁA RODZENIA 29.04.2015-17.06.2015
SZKOŁA RODZENIA 4.03.2015-22.04.2015
SZKOŁA RODZENIA 7.01.2015-25.02.2015
SZKOŁA RODZENIA 29.10.2014-10.12.2014
SZKOŁA RODZENIA 03.09.2014-22.10.2014
SZKOŁA RODZENIA 09.07.2014-22.08.2014
SZKOLA RODZENIA 14.05.2014-02.07.2014
SZKOŁA RODZENIA 19.03.2014-07.05.2014
SZKOŁA RODZENIA 22.01.2014-12.03.2014
SZKOŁA RODZENIA 13.11.2013-15.01.2014
SZKOŁA RODZENIA 18.09.2013-06.11.2013
SZKOŁA RODZENIA 24.07.2013-11.09.2013
SZKOŁA RODZENIA 29.05.2013-17.07.2013
SZKOŁA RODZENIA 27.03.2013-22.05.2013
SZKOŁA RODZENIA 10-2012
SZKOŁA RODZENIA 05-2012
  • Random images
     
    Uploaded niedziela, 10 maja 2015
    Uploaded wtorek, 27 stycznia 2015
    Uploaded poniedziałek, 02 kwietnia 2018
     
  • Latest images
     
    Uploaded niedziela, 09 grudnia 2018
    Uploaded niedziela, 09 grudnia 2018
    Uploaded niedziela, 09 grudnia 2018